مجله فان سی|عکس,اس ام اس,مدل

امروز : چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳


دانلود رمان نیلوفر مرداب اثر نسرین ثامنی

مجموعه: دانلود رمان PDF
بازدید: 199 views

دريافت داغ ترين سوژه هاي اينترنتي هر شب در ايميلتان با هر ایمیلی می توانید ثبت نام کنید یاهو,جی میل,هاتیل و غیره..

برای شرکت در قرعه کشی سایت فان سی کلیک کنید.

دانلود رمان نیلوفر مرداب اثر نسرین ثامنی

بخشی از این رمان :

نم نم باران بهاری از دل آسمانِ ابری، زمین تشنه را سیراب می کرد،. قطرات ریز باران به آرامی از پنجره ی کلاس فرو می چکید و بوی نا از لای درز پنجره ی بسته، فضای کلاس درس را پُر کرده بود. مهشید بی توجه به سخنان خانم دبیر که مقابل تخته ی سیاه ایستاده و با صدایی رسا نمونه سؤالهای امتحانی آخر سال را برای دانش اندوزان طرح می کرد، از پنجره به آسمان چشم دوخته و در تفکرات آشفته ی خود مغروق بود.
قلب کوچکش همانند پرنده ای محبوس که برای رهایی از بند و اسارت خود را به در و دیوار قفس سرد و آهنین بکوبد، در سینه می تپید. بر چهره ی زیبایش ردپایی از حزن و اندوه دیده می شد و نگاه سرگردانش حدیث تشنه بود و آب. آسمان دلش همانند آسمان خدا ابری و باران زا بود که هر دم بیم آن می رفت با تلنگری سیلاب خون از آن جاری گردد. ذهنش در نقطه ی کوری متوقف مانده و از آن فراتر نمی رفت.
خانم دبیر از همان نقطه ای که ایستاده بود، لب از گفتار فرو بست و خیره خیره وی را نگریست. دختران کنجکاو رد نگاه وی را دنبال کرده و چشم بر مهشید دوختند. دستی از زیر میز پای او را به آرامی تکان داد. مهشید غفلتاً به خود آمد. نگاهش تک تک چهره ها را کاوید و بر چهره ی سرزنش بار خانم دبیر ثابت ماند. سپس سر فرود آورد و با به دندان گزیدن لب و عرق شرمی که پیشانیش را براق کرده بود شرمساری خود را از غفلت ناآگاهانه اش ابراز داشت. خانم دبیر با ضربات سر انگشت خود به روی میز، همهمه ی مبهم دخترها را متوقف کرد و ادامه ی سخنان خود را از سر گرفت. بار دیگر سکوت و سکون بر فضای کلاس حاکم گشت و مهشید سعی کرد افکارش را به سخنان خانم دبیر متمرکز کند. در حالی که همچنان منفعل بود و سرخی شرم بر گونه داشت به ورقه ای که دخترخاله اش جمیله در برابرش نهاده بود چشم دوخت و با سرعت متن سؤالهای عقب مانده را در اوراق خود یادداشت کرد

niloofare-mordab


تولبار براي استفاده از امکانات ويژه سايت ، تولبار سايت رو نصب کنيد . تولبار

درباره نویسنده


3311مطلب نوشته است .

من عاشق وب گردی و وبلاگ نویسی هستم و به نظرات همه اهمیت می دم.

مطالب تصادفی
مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

متن نظر :